Informacje

Poultry Insider, wydanie z 28 września 2020

Poultry Insider, wydanie z 28 września 2020

Wstawienia kur nieśnych do produkcji jaj spożywczych w Europie wciąż są obecnie zdecydowanie niższe niż średnia z ostatnich kilku lat. Dla kontrastu, w sektorze kurcząt rzeźnych nasze metody bieżącego szacowania produkcji podpowiadają, że w tych dniach – mimo pandemii i ograniczonego popytu – produkcja żywca brojlerów kurzych jest na nieco wyższym poziomie niż przeciętnie w ostatnich latach. Tymczasem produkcja kaczek nadal znajduje się w odwrocie. Prognozujemy, że jest ona obecnie o około 30 procent niższa niż w zeszłym roku o tej porze. To zdanie dotyczy całej Europy i nie jest prawdziwe w Polsce gdzie tucz kaczek i produkcja mięsa kaczego idą pełną parą. Więcej informacji o bieżącej produkcji drobiarskiej wraz z tabelami danych zawarliśmy w najnowszym wydaniu Poultry Insidera.

Poultry Insider z tego tygodnia przynosi także dwie analizy techniczne. Pierwsza dotyczy cen skupu żywca brojlerów kurzych, a cen jaj.

W naszym wydawnictwie przeznaczonym dla właścicieli i managerów z branży drobiarskiej znajdą Państwo także najważniejsze informacje drobiarskie z całego świata oraz bieżące komentarze dla rynku skupu  żywca kurcząt rzeźnych oraz rynku jaj.

Zachęcamy do subskrypcji „Poultry Insider”! Więcej informacji na temat "PI" można znaleźć tutaj.