Informacje

Poultry Insider, wydanie z 3 grudnia 2018

Poultry Insider, wydanie z 3 grudnia 2018

Najważniejszą częścią bieżącego wydania „Poultry Insidera” są drobiarskie wskaźniki wyprzedzające czyli dane o produkcji piskląt i nakładach jaj wylęgowych. W analizie tych informacji największym zaskoczeniem jest to, co dzieje się w produkcji kaczek. Warto odnotować także – po raz kolejny w tym roku – ustanowienie rekordu w sektorze kurcząt rzeźnych oraz zaskakująco wysoką produkcję kurek nieśnych. Szczegóły, a także tabele, wykresy oraz komentarze zawiera „Poultry Insider”.

Aktualny numer „PI” prezentuje także informacje o unijnym handlu pisklętami towarowymi. Niewiele osób zdaje sobie sprawę, że Polska jest liderem w wywozie piskląt poza UE…

Wiemy, że największym zainteresowaniem odbiorców „Poultry Insidera” cieszą się komentarze i prognozy dotyczące rynku skupu żywca kurcząt rzeźnych oraz rynku pierwotnego jaj. W pierwszym przypadku prognozujemy dalszy spadek rynku. Natomiast sprzedaż hurtowa jaj może wkrótce doświadczyć swoistego trzęsienia ziemi… O co chodzi? O tym piszemy od razu na pierwszej stronie „Poultry Insidera”.

Zachęcamy do subskrypcji „Poultry Insider”! Więcej informacji na temat "PI" można znaleźć tutaj.