Prawo

Wszystko o znakowaniu jaj i opakowań

Przygotowane informacje ułatwią Państwu usystematyzowanie wiedzy na temat wymaganych obowiązkowych oznaczeń w systemie znakowania jaj konsumpcyjnych i ich opakowań.

Więcej

 

Opakowania - osłona jakości jaj

Zastosowanie odpowiedniego opakowania jaj gwarantuje, że konsument zawsze otrzymuje produkt o najwyższej wartości odżywczej, świeżości i jakości higienicznej.

Więcej

Wszystko o grypie ptaków

Doświadczenia producentów drobiu w walce z obecnością wirusa grypy ptaków na fermach drobiu utwierdziły, jak ważna jest komunikacja w sytuacji zagrożenia HPAI.

Więcej

Monitoring Salmonella spp.

Dostarczamy Państwu aktualnych informacji o obowiązujących regulacjach prawnych w zakresie zwalczania i ograniczania występowania salmonelloz w stadach drobiu.

Więcej

Rejestry/listy zakładów

Sekcja zawiera odesłania, między innymi, do oficjalnych rejestrów ferm towarowych kur niosek oraz zakładów wylęgowych i reprodukcyjnych ferm drobiu.

Więcej

Wykaz aktów prawnych

Przedstawiamy pozostałe regulacje prawne, procedury, poradniki, uznane za istotne z punktu widzenia prowadzonej przez państwa branżowej działalności.

Więcej

Analizy prawne

Adam Kuźma - Radca Prawny Kancelarii Kuźma, Organa i Wspólnicy - specjalistyczne analizy prawne w zakresie aktualnej problematyki sektora drobiarskiego.

Więcej