Krajowa Izba Producentów Drobiu i Pasz

Nasze Podstawowe Aktywności

RYNEK

Informacje i analizy dotyczące rynku drobiu i jaj w Polsce i na świecie. Przydatne statystyki, wypowiedzi ekspertów oraz prognozy.

Czytaj więcej

PRAWO

Akty prawne regulujące rynek drobiu i jaj w Polsce oraz w Unii Europejskiej. Między innymi przepisy dotyczące opakowań, jakości handlowej, zwalczania chorób, higieny produktów pochodzenia zwierzęcego.

Czytaj więcej

OFERTA

Najważniejsze kompetencje eksperckie Izby i najskuteczniejsze sposoby wsparcia analitycznego i konsultacyjnego oferowane przez Izbę.

Czytaj więcej

DLA KONSUMENTÓW

Fakty i mity dotyczące drobiu i jaj. Wskazówki dotyczące odżywiania, a także porady przydatne w dokonywaniu codziennych decyzji zakupowych.

Czytaj więcej

IZBA

Najważniejsze informacje o naszej organizacji. Oferty i komunikaty dla członków Izby. Informacje dotyczące przystąpienia. Kluczowe dokumenty.

Czytaj więcej

KONTAKT

Adres, kontakt telefoniczny i mailowy z Izbą. Formularz mailowy. Mapa dojazdu.

Czytaj więcej

Ważne! Polecamy!

Monitoring Salmonella spp

Monitoring Salmonella spp

Dostarczamy Państwu aktualnych informacji o obowiązujących regulacjach prawnych w zakresie zwalczania i ograniczania występowania salmonelloz w stadach drobiu. Czytaj więcej

Wszystko o grypie ptaków

Wszystko o grypie ptaków

Doświadczenia producentów drobiu w walce z obecnością wirusa grypy ptaków na fermach drobiu utwierdziły, jak ważna jest komunikacja w sytuacji zagrożenia HPAI. Czytaj więcej